Dlaczego te drzwi


poznaj nasze drzwi

Prezentujemy Wam jedne z najciekawszych i docenianych przez architektów wnętrz rozwiązań na polskim rynku. Niezależnie od tego czy wybierzesz uniwersalne drzwi malowane, coraz bardziej popularne drzwi pokryte fornirem naturalnym, czy drzwi przygotowane do własnego wykończenia masz pewność, że wybrałeś jakość, charakter i design.

wypełnij wnętrze

Drzwi ASILO to ciekawe modele i różne ościeżnice. Wpasują się w style vintage, retro, glamour, industrial czy klasyczny.

zaprojektuj design

Nowoczesny design to przede wszystkim prostota, smukła i niewymuszona linia drzwi Asilo, uzupełniona o wysokiej klasy forniry oraz lakiery.

nadaj charakter

Ościeżnica regulowana czy ukryta? Drzwi otwierane do wewnątrz pokoju czy do siebie? Wybierz sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze.

Co kryją drzwi Asilo?

Wnętrze drzwi to równie ważny aspekt jak sam wygląd drzwi. Projektując swoje wymarzone wnętrze weź pod uwagę nie tylko to co podoba Ci się wizualnie, ale również to co jest w środku. Odpowiednia konstrukcja wpływa na komfort użytkowania i jakość drzwi, a to pozwoli cieszyć się nimi przez lata.

drzwi bezprzylgowe
Drzwi bezprzylgowe
System ten oznacza wykonanie skrzydła drzwi bez wcięcia. Po ich zamknięciu nie widać zawiasów a powierzchnia skrzydła drzwi i ościeżnicy tworzą wspólną płaszczyznę. Daje to niesamowity efekt końcowy.
Solid system
Solidne, wzmocnione skrzydło
O sile drzwi Asilo stanowi opatentowana konstrukcja skrzydeł pełnych. W drzwiach zastosowano System SOLID, polegający na zastosowaniu stalowych elementów wzmacniających.
ochrona przed hałasem
Izolacja dźwięku
Wypełnienie skrzydeł pełnych stanowi płyta porowata wykonana z naturalnych włókien drzewnych. Płyta jest sztywna, lekka i ma doskonałe parametry izolacji dźwięku.
bezpieczne szkło
Bezpieczne, podwójne szkło
W drzwiach z przeszkleniem zastosowano szkło dwuwarstwowe z folią między taflami. W przypadku stłuczenia pozostawi szkło w jednym kawałku, zapobiegając skaleczeniu.

wyposażenie drzwi asilo

to nie wszystko

Zdecyduj sam czy Twoje wnętrze będzie nowoczesne z drzwiami na ościeżnicy ukrytej, klasyczne z drzwiami na ościeżnicy widocznej. Nie ograniczaj się. Jeśli tworzysz własny styl zaskocz innych przez zamontowanie oryginalnych i ciekawych drzwi.

ościeżnica regulowana
Ościeżnica regulowana
Ościeżnica widoczna ASILO-R zakrywa mur o grubości od 75-520mm. Zaoblone opaski łączone pod kątem prostym nie tylko zapewniają łatwy montaż, ale również optycznie wydłużają drzwi, dając wrażenie większej przestrzeni.
Ościeżnica ukryta
Ościeżnica ukryta
Ościeżnica ukryta DISCRET pozwala na całkowite zlicowanie skrzydła ze ścianą. To nowoczesne i minimalistyczne rozwiązanie jest ciekawym uzupełnieniem dla tradycyjnych wnętrz.
Ościeżnice VERTE
Ościeżnica VERTE
Pozwalają na licowanie drzwi od strony przedpokoju, otwierają drzwi do wewnątrz pokoju. Rozwiązanie verte jest dostępne zarówno dla ościeżnic widocznych regulowanych jak i ościeżnic ukrytych.
Systemy przesuwne
Systemy przesuwny
Drzwi ASILO mogą być zamontowane w czterech rodzajach systemów przesuwnych: widocznych naściennych, widocznych chowających drzwi w ścianie, ukrytych chowających drzwi w ścianie oraz naściennych z ozdobną maskownicą.

drzwi dopasowane do Twoich potrzeb

Styl nowoczesny, skandynawski a może klasyczny? Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

nasze drzwi

Sprawdź gdzie kupić

Wejdź i znajdź najbliższego dystrybutora drzwi Asilo!