Natura we wnętrzu


Chociaż trend Skandynawski wciąż jest silnie obecny, to coraz częściej do wnętrz zagląda natura, wprowadzająca ciepło do ogniska domowego. Natura to wyraźnie umacniający się trend. To styl, który będzie pasować każdego wnętrza salonu, sypialni czy tez kuchni. Elementy stylu naturalnego można śmiało łączyć z nowoczesnymi i modernistycznymi rozwiązaniami, zaś minimalizm z połączeniu z elementami naturalnymi da bardzo efektywny rezultat.

Dżungla w domu.
Styl naturalny lubi żywe rośliny. Nie tylko ładnie wyglądają, oczyszczają powietrze ale mogą zastąpić najbardziej designerskie dekoracje. Monstera i jej wielkie liście, wężownica, paprotki, geranium, zamiokulkas, skrzydłokwiat, to obecnie najbardziej popularny kwiaty do budowania domowej dżungli. Dla tych co nie mają obejścia z kwiatami podpowiadamy – monstera oraz skrzydłokwiat to kwiaty bardzo łatwe w utrzymaniu, warto od nich zacząć budowaniu domowego ogrodu.
Oprócz roślinności wnętrze można uzupełnić o dodatki jak poduszki, koce, obrazy we wzory zieleni: liści palmy czy właśnie wspominanej wcześniej monstery. Uzupełnieniem będą drewniane i bambusowe dodatki, naturalne meble, drzwi wykończone w drewnianej strukturze, drewniane wazony, lampy wykonane z wikliny, naturalnego drewna oraz dodatki bambusowe.

Co jeszcze?
Jeżeli tworzymy wnętrze całkowicie w stylu naturalnym postawmy na meble proste, nie przytłaczające formą, w jasnych naturalnych barwach natury. Nie zapominajmy też o drzwiach oddzielających poszczególne pomieszczenia. To detal, który łączy wszystko w całość. Do wnętrza, którego zapraszamy naturę warto na drzwi wykończone fornirem naturalnym, który charakteryzuje się różnorodnością struktury i widocznym naturalnym usłojeniem. Tak wykończone drzwi dodadzą całej aranżacji autentyczności i podkreślą efekt końcowy.

Sprawdź gdzie kupić

Wejdź i znajdź najbliższego dystrybutora drzwi Asilo!