Wiosenny powiew nowości


Z radością prezentujemy nasz nowy katalog drzwi wewnętrznych ASILO 2021. Znajdziecie w nim m.in. nową kolekcję FORME, która idealnie wpisuje się w popularne ostatnio minimalistyczne wnętrza. Ponadto powiększyliśmy kolekcje SKANDIK i MODERNO, o modele z nowym ciekawym układem frezów oraz kolekcje AOSTA. Wśród nowości, znajdziecie nie tylko skrzydła drzwiowe, ale również nowe systemy przesuwne oraz nowe forniry naturalne. Sprawdź nasze inspiracje, zobacz, do jakich wnętrz dopasowaliśmy nasze modele. Zainspiruj się i dobierz drzwi, które dopełnią Twoje wnętrze.

Nowa kolekcja drzwi 

Jeżeli szukasz drzwi pełnych, ale równocześnie chcesz nadać wnętrzu niepowtarzalności, zwróć uwagę na skrzydła drzwiowe, które pokrywają frezowane wzory. Nowością w ofercie ASILO jest kolekcja FORME z ciekawym, geometrycznym układem frezów. Drzwi z tej kolekcji można wykorzystać do pokreślenia wnętrza, gdzie dominują meble pozbawione uchwytów. Elegancko zaznaczone linia, będą stanowiły dekoracyjny element aranżacji, nie konkurując z bardziej wyrazistymi detalami. Skrzydło może również stanowić inspiracje do stworzenia podobnych frontów w szafkach w przedpokoju lub kuchni.

Nowe propozycje frezowania również pojawiły się w kolekcji drzwi MODERNO. Znajdziecie tutaj 3 nowe konfiguracje, gdzie frezy tworzą prostokątne pasy o zróżnicowanej szerokości. Drzwi świetnie wyglądają w nowoczesnych aranżacjach, gdzie dominuje geometria.

Systemy przesuwne

Firma ENTRA wzbogaciła ofertę systemów przesuwnych o 2 nowe modele: Syntesis LINE system przesuwny chowany, bez widocznych opasek oraz system LOFT.

System LOFT inspirowany jest częściowo stylem country a częściowo stylem industrialnym, co uwidaczniają detale wykończone w czarnym, matowym kolorze. Nie oznacza to jednak, że nadaje się wyłącznie do wnętrz tak zaaranżowanych. Wykorzystać go można również w przestrzeniach urządzonych w stylu skandynawski, vintage, eklektycznych czy inspirowanych naturą. System LOFT w połączeniu ze skrzydłami drzwiowymi z linii SKANDIK tworzy bardzo zgrany duet. Powierzchnia skrzydła ozdobiona tłoczeniem w różnych konfiguracjach, pozwala dopasować całość do różnych stylu aranżacji. Linia SKANDIK została również wzbogacona o nowe wzory. 

Dodatki i wykończenia

Wśród nowości w ofercie ENTRA znajdziemy nie tylko skrzydła drzwiowe, ale również wykończenia. W grupie fornirów pojawiły się trzy nowe wykończenia: jesion, jesion czarny i dąb rustykalny. Fornir naturalny charakteryzuje się głęboką strukturą drewna, z widocznym usłojeniem. Na powierzchni mogą pojawić się przebarwienia, sęki jak i nieregularności, które świadczą o naturalnym pochodzeniu produktu.

Metalowe paski wpuszczane w powierzchnie skrzydeł w modelach AOSTA od dawna cieszą się dużym uznaniem. To detal, który pokochali miłośnicy wnętrz nowoczesnych, ale i glamour. Teraz charakterystyczne paski dostępne są w 2 kolorach: srebrnym i czarnym, które idealnie wpasują się w aranżacje loftowe lub soft-loft. Kolekcja AOSTA również została wzbogacona o nowe modele, w zależności od modelu pasy mogą być wąskie lub szerokie, mniej lub bardziej dekoracyjne. Dobierając okucia oraz klamkę w tym samym kolorze, nadasz całości spójnego wyglądu.

Sprawdź gdzie kupić

Wejdź i znajdź najbliższego dystrybutora drzwi Asilo!